Як замовити аудіоролик

Детальна інструкція як замовити аудіоролик на сайті СаундЕкспрес


 
Для більш ефективного виробництва, замовлення на запис ролика приймаються через форму. В ній дуже просто вибрати відповіді з наданих сайтом варіантів. Обов’язковими є лише поле тексту та пошти для контакту з вами. Все інше можна лишити як є.
Ви можете надіслати текст ролика й одразу на пошту з описом побажань. Якщо ж виникнуть питання щодо сценарію або нюансів виготовлення, ми обов’язково зв’яжемося з вами.
Завжди оптимально затвердити всі нюанси до початку запису ролика – будь-який наступний дозапис або перезапис збільшує час виготовлення реклами і веде до додаткових витрат.
 

Докладний опис усіх пунктів форми:

Тип замовлення.

Тут надається на вибір один із типів послуги студії, де потрібно вибрати той, який потрібен.
 

Текст ролика

Просто набираєте або вставляєте текст для запису. Якщо це переробка ролика, можна написати весь текст, виділивши частину перезапису. Або тільки текст перезапису, вказавши де його потрібно вставити або які слова замінити.
 

Бажаний хронометраж

Вартість трансляції вже прорахована і потрібен точний хронометраж? Просто вкажіть цей варіант. Якщо нічого не вибирати, ролик буде записаний як є, по тексту, без урахування його тривалості.
Якщо Ваш текст не уміщюється у вказаний хронометраж, ми повідомимо вас про це. Звичайно, можна записати текст скоромовкою, щоб втиснутися в межі бажаних секунд, але ефективність такого ролика, як правило, істотно падає.
 

Характер ролика

Спокійний, розсудливий характер або бадьоро-енергійний… Бажано одразу розуміти в якому характері ви задумали ролик. На вибір є кілька основних типів темпераменту. Якщо цього недостатньо, напишіть побажання в останньому пункті форми замовлення.
 

Музичне оформлення

Музика, що звучить на фоні голосу. У цьому пункті встановлений стиль “на вибір студії”. Цього зазвичай достатньо.
Якщо є більш конкретні побажання, просто вибираємо стиль із запропонованих варіантів. Існує величезна маса стилів музики і розміщувати їх все немає сенсу – це складно і можна заплутатися. Якщо потрібно більше, напишіть побажання в останньому пункті форми замовлення.
 

Диктор

Для аудіо ролика з одним голосом на вибір є: чоловічий, жіночий, дитячий голос. Для двоголосих роликів – різні варіанти поєднання.
Якщо хочеться вибрати тембр конкретного диктора, ми можемо надіслати посилання на базу дикторів з демозаписами. Серед них можна вибрати саме той голос, який підходить за всіма параметрами. В такому випадку, строк запису може бути довше.
 

Прикріпити музику для ролика, якщо така є. або ролик для прикладу, або ролик для адаптації

Цей пункт не обов’язковий. Знадобиться, якщо:
– у вас є конкретна музика, яка має прозвучати у ролику,
– є готовий ролик, за прикладом якого потрібно виготовити новий,
– є готовий ролик і в нього потрібно внести зміни (здійснити адаптацію)
Також можна надіслати такий файл поштою разом з текстом – soundexpresstudio@gmail.com

 

Додаткова інформація та побажання

Все, що не враховано у вище розглянутих пунктах або просто побажання вносяться тут.
 
Після заповнення всіх пунктів потрібно натиснути на кнопку ЗАМОВИТИ
і ваш текст відправляється до нас. Після цього ми зв’яжемося з вами.
Виникли інші питання? Зв’яжіться з нами за одним із контактів нижче.
 

Повернутись на головну сторінку