Віддалений звукооператор для радіостанції

Хто це? Плюси та мінуси співпраці.


На кожній радіостанції, що виробляє свій контент, потрібен кваліфікований спеціаліст, який його готує та розставляє в ефір.
Зазвичай це звукооператор або звукорежисер, який працює у будівлі станції, має своє робоче місце та доступ до ефірного комп’ютера. Якщо радіостанція велика, то таких робітників більше, ніж один. Але з розвитком інтернет технологій та можливостей віддаленої роботи, потреба наймати звукооператора поступово зменшується. Віддалений робітник робить практично те саме, але суттєво економить ресурси компанії.
 

Плюси співпраці з віддаленим звукооператором:

– Не потрібно шукати кваліфікованого працівника або навчати нового. Також проводити особисті співбесіди, оцінюючи підготовку найманця.
– Немає потреби виділяти окреме робоче місце.
– Вкладати фінанси в обладнання та періодично оновлювати теж не потрібно.
– Видалений звукооператор може мати базу своїх дикторів та ведучих. Це, у свою чергу, освіжить ефір.
– Не потрібно оформляти нового співробітника, платити за нього податки, виділяти більшу суму на зарплату, ніж потрібно віддаленому працівнику. Оплата може виконуватись як рахунок на ФОП за послуги.
– Віддалений працівник може працювати без відпустки, без лікарняних, без перерв на сесії.
– Дуже зручно в умовах карантину ті інших довготривалих форс-мажорних обставин.

 

Мінуси співпраці з віддаленим звукооператором:

– Ведучі станції записуються в студії самотужки, без нагляду звукооператора. Зазвичай професіоналам корекції в реальному часі не потрібні, але люди різні.
– Якщо віддалений оператор має розставляти передачі в ефір, йому потрібно налаштувати віддалений доступ до ефірних папок. Це може бути доставка файлів по ФТП або через хмарне сховище. В цілому, достатньо одного разу все правильно налаштувати і більше до цього не повертатися.
– Особистий контакт із працівником на вимогу. Можна, звичайно, контактувати й іншим способом, наприклад через відеотрансляцію, але для деяких важливо бачити оператора щодня на власні очі.

 

Додатково існує і віддалений музичний редактор станції.

Процес організації роботи з музичним редактором простіше – більшість сучасних програм управління музичної базою вже давно створюються під віддалене управління.
 
У нас багаторічний досвід віддаленої роботи як з інтернет радіо так і з ФМ станціями на іншому континенті. Пропонуємо віддалене виробництва програм чи новин, оформлення ефіру, ведення музичної бази.
А якщо вам потрібно замовити віддалене виготовлення аудіоролика – можете оглянути всі види послуг нашої студії на головній сторінці.

 
Звертайтеся до нас за телефоном, поштою, вайбером або телеграм для обговорення співпраці.