Терміни виготовлення аудіоролика?
Наша студія працює за принципом сьогодні текст – сьогодні готовий ролик.
Терміни виготовлення від півгодини, в залежності від складності та вже прийнятих замовлень.

Час роботи студії?
Замовлення приймаються в робочі дні з 9.00 до 18.00.

Які диктори обираються для ролика?
Оцінюючи контекст, характер та настрій ролику студія підбирає найбільш вдалий голос.
Також є можливість вибрати конкретного диктора, але термін виготовлення може бути довшим.

Чи впливає швидкість виготовлення ролика на його якість?
Завдяки більш ніж 20-ти річному досвіду студії в галузі створення аудіореклами, алгоритми виготовлення роликів були максимально оптимізовані. Це дає змогу отримувати високоякісні роботи в стислі терміни та за розумною ціною.

Чи можливо замовити запис іншою мовою?
Так, ми співпрацюємо з дикторами – носіями мов по всьому світові. Терміни виготовлення та вартість запису відрізняються від звичайного прайсу. Будь ласка, звертайтесь для обговорення.

Чи існують знижки на замовлення великої кількості роликів?
Звісно! Вартість виготовлення знижується при замовленні від трьох роликів. В залежності від складності, кількості дикторів, довжини… і формується кінцева ціна. А в пакеті реклами для мережі магазинів з контактами для різних міст, за повною ціною рахується лише перший ролик, наступні – як адаптація. Ціна адаптацій, знову ж таки, залежить від їхньої кількості.

В якому форматі зберігається ролик?
Як правило, в мр3 320 кбіт/с. Якщо потрібен інший формат, ви можете одразу вказати його при замовленні як додаткову інформацію.

А як сплатити?
Найпростіший спосіб – за номером картки Приватбанку або Монобанку. Також виписуємо рахунок та акт виконаних робіт.

Який порядок замовлення ролика?
Найшвидший спосіб – надіслати затверджений текст, обравши один з контактів нижче. Другий варіант – через загальну форму замовлення або на сторінці з послугами. Потім студія розпочинає виготовлення. У той же день ви отримуєте готову роботу на електронну пошту або іншим зручним для вас способом.
З новими замовниками працюємо за передоплатою 50%, надалі – формат оплати може бути іншим. Наприклад: оплата виписаного рахунку після затвердження ролика.

Це найпопулярніші запитання та відповіді на них. Виникли інші? Пишіть нам – soundexpresstudio@gmail.com
Выбрал диплом в институте Волжский. Если покупатель ищет что-то круче, его проверят, чтобы избежать негативных отзывов. Небольшие компании или открове купить диплом в краснодаре диплом в институте Волжский. Поэтому хороший способ проверить репутацию компании — спросить у сотрудников их мнение или задать разные вопросы. Если о