Аудіоролики для автовідповідача дуже допомагають у роботі з клієнтами. За допомогою звукових привітань або інтерактивних голосових меню вдається зменшити навантаження на кол оператора і навіть відмовитися від нього взагалі. А це суттєво економить бюджет компанії.
 
Аудіоролики для міні-АТС містять різну інформацію та допомагають утримувати клієнтів на лінії, доки оператор не може відповісти на дзвінок.
 

У таких роликах найчастіше можна почути:


– просте вітання та музику для очікування,
– знайомство з компанією,
– акції та новинки,
– путівник по відділах компанії за допомогою перемикання цифр на клавіатурі телефону або смартфону,
– зміни в роботі та інше.
 
Вартість аудіоролика для автовідповідача залежить від його складності. Зазвичай, це ролик з одним диктором та музичним супроводом до 30 секунд за стандартною ціною 450 грн.
При замовленні роликів більше трьох штук – знижки від 15%. Загальна вартість пакета буде залежити від обсягу тексту та кількості файлів. Напишіть нам на імейл, вайбер, телеграм або через форму, щоб ми могли швидко оцінити Ваше замовлення.

 
 

Приклади аудіороликів для автовідповідача можна послухати на нашому Youtube каналі:

Официальный дипломы магистратуры Большереченск. Купили http://diplomas-i.com/kupit-diplom-gosudarstvennogo-universiteta/ дипломы бакалавра Пахачи. В качестве альтернативы можно также закончить аспирантуру по этой специализации, но обычно чаще всего выбирают докторантуру