Якщо Вам потрібно чітко і ясно донести інформацію до слухачів, мінімально витративши на виготовлення звукової реклами, то аудіоролик-оголошення – це те, що потрібно.
Його завдання просто повідомити інформацію. Найчастіше використовується для звукової реклами новинок, акцій та знижок, нових вакансій, опису товару, змін у розкладі роботи.
 

Такий тип аудіореклами може звучати:

– на радіо,
– у магазинах, супермаркетах, ТЦ,
– як аудіоряд у відеорекламі,
– на вуличному радіо,
– як аудіоролик для сцени та інших місць трансляції.
 

У вартість аудіоролика-оголошення включено:

– запис затвердженого тексту одним диктором (чоловічим або жіночим голосом),
– використання одного варіанту музичної підкладки на вибір студії (якщо вона потрібна),
– мікшування запису для конкретного місця трансляції (обробка звуку для радіо, ТБ або місць торгівлі відрізняються. Якщо вам вже відомо, де планується розміщення аудіоролика, будь ласка, вкажіть це одразу).
 
 

Вартість виготовлення аудіоролика-оголошення до 30 секунд – 350 грн.

 

Можливий запис аудіо роликів більшої довжини. Залежно від неї формується остаточна ціна. При замовленні більше трьох аудіороликів одночасно – знижки від 15%.
Якщо потрібно внести зміни до записаного ролика, скористайтесь додатковою послугою Адаптація.
 
 
Замовте аудіоролик – звукове оголошення саме зараз онлайн. Після отримання тексту ми зв’яжемося з вами для узгодження форми оплати. Також запропонуємо зміни, якщо в тексті будуть помічені помилки або недотримання закону про рекламу.

 
Інший тип аудіоролика можна замовити на головній сторінці, серед послуг. Опис видів аудіореклами у статті «Типи аудіороликів та їх відмінності».
 

Приклади аудіороликів оголошень як на головній сторінці, так і на нашому Youtube каналі

Дипломы быстро для высокой должности. - Неприкасаемые: студенты, которым не разрешается употреблять алкоголь или курить без разрешения академического http://diploma-edu.com/ Дипломы быстро для высокой должности.